Миття посуду

Внутрішня камера

Внутрішнє оснащення

Додаткове оснащення наших посудомийних машин забезпечує максимальний комфорт, у тому числі при догляді та очистці машини.

  • Додаткова велика поличка для столових приладів Komfort XL
  • Можливість виставляти висоту середньої корзини
  • Надійні та зручні оригінальні ручки
  • Всі корзини та полиця для столових приладів оснащені системою телескоп

Дверцята

Дверцята посудомийних машин Kaiser відкриваються на кут від 0° до 90°.

Дозатор миючого засобу

Використання сучасних миючих засобів “3 в 1” є найбільш оптимальним. Звичайно, всі стандартні миючі засоби у вигляді порошків, таблеток і рідин також можут використовуватися в наших машинах.

Прогресивна технологія

Автоматична програма AUTO виявляє ступінь забруднення, визначаючи необхідність у попередньому полосканні. Це призводить до зменшення витрат води і електроенергії.

Підсвітка

Яскраві світлодіоди підсвічують всю внутрішню камеру посудомийної машини, що дуже зручно при завантаженні та вивантаженні машини.

Хвилясті розбризкувачі

Розбризкувачі хвилястої форми знаходяться в центрі посудомийної машини. Їхні потужні струмені води забезпечують найкращі результати. Щоб досягти ідеального миття посуду, встановлюються три незалежних розприскувача, що дістають до будь-якого куточка внутрішньої камери, при цьому не заважаючи один одному.

Низький рівень шуму при роботі

Посудомийні машини Kaiser особливо тихі завдяки своїй особливій звукоізоляції і сучасним двигунам. Дратівливий шум на кухні зводиться до мінімуму.

Низьке енергоспоживання і витрата води

Всі наші посудомийні машини мають високий клас енергоефективності A++AA, а отже, економлять енергію і воду. Ця висока ефективність досягається завдяки новітнім технологіям двигунів.

Система Aqua-Stop

Всі посудомийні машини оснащені системою Aqua-Stop. Ця електронна система захищає від протікання води, при якій подача води припиняється негайно, наприклад, при закупорці зливного шланга.